שמחים לפרגן לאדריכלים/ות ומעצבי/ות פנים שעובדים איתנו. בואו להכיר אותם גם

נעים להכיר, עדי קליין. בעלים של סטודיו דולו. הזרע שהוליד את הסטודיו שלנו היה המעבר של משפחתי מתל אביב לקיבוץ שריד ובניית ביתי הפרטי בעמק יזרעאל.

קרא עוד

סטודיו גד - גד הלפרין מתמחה בעיצוב חללים מסחריים, מסעדות, בתי קפה, ברים, בתי מלון, משרדים, דיור מוגן ובתי חולים.

קרא עוד

אנחנו רוני אביצור ועופר רוסמן. שנינו גדלנו בבתים גדולים בפרוורים. בבגרות עברנו למגורים קטנים בסביבה עירונית והתאהבנו במה שהיה לצורת החיים להציע. מתוך אהבת העיר הקמנו את סטודיו XS לתכנון קומפקטי.

קרא עוד

סטודיו P2 מיסודו של אדריכל יעקב פרץ (בוגר הטכניון, 1984) הוקם בגליל כסטודיו לעיצוב ואדריכלות ולידו גלריה לאומנות. במשך השנים גברה היצירה על התצוגה והיום אנחנו סטודיו פעיל מאוד לתכנון אדריכלי.

קרא עוד

בשנת 2002 הקימה דנה אוברזון סטודיו עצמאי הנושא את שמה, לאחר עבודה משותפת במשרדו של האדריכל סעדיה מנדל, מגדולי אדריכלי ארצנו.

קרא עוד

מעצבת פנים המתמחה בעיצוב ותכנון למגורים. טיפוס שאוהב אנשים, חוקרת אותם, מתאימה להם בית שמשרת אותם ואת החלומות שלהם.

קרא עוד

המשרד נוסד בשנת 2007 על-ידי יובל כנעני, אדריכל בוגר הטכניון. תיק העבודות של המשרד מכיל מגוון רחב של פרויקטים: מבניינים אקדמיים, מרכזים רפואיים, מרפאות מומחים, מחלקות בבית חולים, קליניקות בוטיק, ועד למשרדים, דירות יוקרה, ובתים פרטיים ברחבי הארץ.

קרא עוד

משרד א.ר.גרינברג אדריכלים בע"מ, בניהולו של האדריכל רון גרינברג בוגר הטכניון בחיפה, הינו סטודיו לארכיטקטורה ועיצוב פנים לפרויקטים רחבי היקף הפועל מאז שנת 1990.

קרא עוד