רשמים וחוויות מתהליך העבודה עם בונסאי

סטודיו סיסטרז

הפרויקט - הבית בכוכב יאיר

"אחד המרכיבים שהיו הכי חשובים לנו הוא הנגרות. שתהיה מתוכננת היטב, פונקציונלית, חומרים מגוונים ואיכותיים, ורמת גימור בלתי מתפשרת. כשנפגשנו עם הצוות בבונסאי ידענו שאיתם נעבוד. הנגריה היא בעצם מפעל שעומד בסטנדרטים מאוד גבוהים, צוות תכנון שמורכב ממהנדסים עם המון ידע, ראש פתוח לרעיונות ושגעונות, והמון הקשבה. לשלב ההתקנות הגיע צוות מקסים, מדויק, שעשה עבודה מעולה. היה פשוט תענוג לגלות שיש כזו רמה של ספקים במדינתנו הקטנטונת".

לאתר הסטודיו

YK architects

הפרויקט - MEDICA תל אביב

עבודה עם בעל מקצוע טוב וקבלת תוצאה מרשימה ואיכותית, מתקבלת הודות לתקשורת טובה ולשיתוף פעולה צמוד ופורה לאורך כל שלבי הפרויקט, למתן פתרונות יצירתיים לבעיות ולהתמודדות עם אתגרים רבים מאחורי הקלעים. שמוליק והצוות המקצועי שלו: מנהלי הפרויקט, המתקינים והשרטטים, תמיד זמינים ומסורים, עם חיוך ואנרגיות חיוביות, מפשילים שרוולים ומוכנים לכל משימה ואתגר מתחילת הדרך לאורך שלבי התכנון.

לאתר הסטודיו

יפעת שמרלינג עיצוב פנים

הפרויקט - משרדי Re Solution

השבוע האחרון הסתיים בהפתעה חיובית ועל כך רציתי לומר תודה! תודה לבונסאי נגרות אדריכלית על שירות משובח. עמידה בזמנים, זריזות, יעילות ומקצועיות. ברקע של כל זה אנשים שהם נחמדים ואדיבים עם רצון ענק לעזור ולקדם את הדברים בצורה הכי טובה שאפשר לאורך כל התהליך. תודה לכם: שמוליק, שולמית, רותם ועודד. לעוד הרבה פרויקטים משותפים כאלה בעתיד.

לאתר המעצבת

סטודיו XS

הפרויקט - דירה ברמת גן

בפרויקט מורכב ועדין, דירת 44 מ"ר, עגולה, דיירים עם בקשה לאחסנה מרובה, שנדרש בו דיוק מילימטרי, נראה שבונסאי היו הנגר הנכון למשימה. העבודה הייתה מעשירה ומלמדת. ידע רחב ועשיר בפרטים ועבודה משותפת נעימה בדרך לתמונה כוללת איכותית. תודה רבה על שיתוף פעולה וחתירה למצוינות, דיוק והשקעה.

לאתר הסטודיו

סטודיו P2

הפרויקט - הבית בזיכרון יעקב

בתהליך נכון של תכנון ישנם שני שלבים. שלב רעיוני, עיצובי בעיקרו והוא נתון בידיו של האדריכל. שלב שני לתכנון, לא פחות חשוב, הוא תכנון לפני ביצוע והוא נתון בידיו של המבצע. התהליך שבו נפגשים שני תוצרי התכנון הללו, תוך שיתוף והפרייה הדדית, עד לקבלת המוצר המוגמר - הוא מהות העבודה של כל מעצב עם כל יצרן. בבונסאי יודעים לעשות את זה נכון. לקבל את הרעיון ההתחלתי ולהעלות אותו מדרגה תכנונית מבלי לפגוע במהותו. להפוך רעיון למוצר. שיתוף פעולה עם יצרן ברמה כזו, לאורך זמן, מביא לשיפור ביכולת התכנון שלך. מטבע הדברים, מתגלים קשיים בתהליך. האנשים של בונסאי, בגישה החיובית, העניינית והמקצועית שלהם מביאים אותי, תמיד, לחוף מבטחים.

לאתר הסטודיו

סטודיו דולו

הפרויקט - קפיטריית מיטרוניקס

היה לנו העונג לעבוד ביחד במספר פרויקטים משמעותיים. לפרטי הנגרות הסופר מורכבים שהינם חלק מהותי מעבודת הסטודיו שלנו, דרושה נגריה חושבת, יצירתית, שאפשר לאתגר אותה כל פעם מחדש בפרט שעוד לא נעשה קודם ויחד בעבודת צוות להגיע לפסגות ביצוע חדשים. נהנים כל פעם מחדש מהצוות המוכשר של בונסאי שיודע להגשים את החלומות שלנו. יש הרבה נגריות בשוק אך מעטות שיודעות לעמוד בכל אתגר עיצובי ולשלב בין יכולות עבודה עם חומרים שונים. בפרויקטים המשותפים חגגנו ביחד עם עץ, ברזל וקוריאן. הערך המוסף של "one stop shop” מקום אחד המאגד עבודה בכל סוגי החומרים, אף הוא ראוי לציון ולא מובן מאליו. שאפו, תודה והערכה!

לאתר הסטודיו

אמני לוי מעצבת פנים

הפרויקט - דירה במידטאון תל אביב

כשמגיעים לנגרות, חייבים בעל מקצוע מהוקצע ועם מעוף כדי לענות על דרישות המעצבת מבחינת קונספט עיצובי, נראות ופרקטיות. אצל בונסאי מצאתי מענה לכל אלה. צוות מקצועי מאוד, מפעל שהוא בגדר בית מרקחת, והכל מתקתק בקצב נפלא. החל משמוליק שמולו סגרנו את העבודה, דרך רותם מנהל הפרויקט שהוצמד אלינו לאורך כל הדרך, וכלה בצוות מתקינים מקצועי ונעים. כמעצבת פנים שהיא "control freek" הייתי מאוד רגועה שהפרויקט בידיים של בונסאי. והתוצאה- מושלמת!

לאתר המעצבת

ציפי גילת | אדריכלית

לאחר שביצעתי כבר כמה וכמה פרויקטים עם בונסאי, אני יכולה להגיד שאין נגריה ברמה כזאת. מפעל לתפארת, שמאפשר סקאלה מאוד רחבה של אפשרויות וחומרים בשילוב עם הנגרות: מתכות, פורמייקות מתקדמות, זכוכית, פח, משרביות, הכל לפי הצורך ובמקום אחד, ותמיד בצירוף תכניות טובות לאישור לפני ביצוע. פשוט מקצוענים.