לקוחות מספרים


רשמים וחוויות מתהליך העבודה עם בונסאי

 כשמגיעים לנגרות, חייבים בעל מקצוע מהוקצע ועם מעוף כדי לענות על דרישות המעצבת מבחינת קונספט עיצובי, נראות ופרקטיות. אצל בונסאי מצאתי מענה לכל אלה. צוות מקצועי מאוד, מפעל שהוא בגדר בית מרקחת, והכל מתקתק בקצב נפלא. החל משמוליק שמולו סגרנו את העבודה, דרך רותם מנהל הפרויקט שהוצמד אלינו לאורך כל הדרך, וכלה בצוות מתקינים מקצועי ונעים. כמעצבת פנים שהיא "control freek" הייתי מאוד רגועה שהפרויקט בידיים של בונסאי. והתוצאה- מושלמת!"

אמני לוי | מעצבת פניםהפרויקט - דירה במידטאון תל אביבלאתר המעצבת

 היה לנו העונג לעבוד ביחד במספר פרויקטים משמעותיים. לפרטי הנגרות הסופר מורכבים שהינם חלק מהותי מעבודת הסטודיו שלנו, דרושה נגריה חושבת, יצירתית, שאפשר לאתגר אותה כל פעם מחדש בפרט שעוד לא נעשה קודם ויחד בעבודת צוות להגיע לפסגות ביצוע חדשים. נהנים כל פעם מחדש מהצוות המוכשר של בונסאי שיודע להגשים את החלומות שלנו. יש הרבה נגריות בשוק אך מעטות שיודעות לעמוד בכל אתגר עיצובי ולשלב בין יכולות עבודה עם חומרים שונים. בפרויקטים המשותפים חגגנו ביחד עם עץ, ברזל וקוריאן. הערך המוסף של "one stop shop” מקום אחד המאגד עבודה בכל סוגי החומרים, אף הוא ראוי לציון ולא מובן מאליו. שאפו, תודה והערכה!"

סטודיו דולוהפרויקט - קפיטריית מיטרוניקסלאתר הסטודיו

 בפרויקט מורכב ועדין, דירת 44 מ"ר, עגולה, דיירים עם בקשה לאחסנה מרובה, שנדרש בו דיוק מילימטרי, נראה שבונסאי היו הנגר הנכון למשימה. העבודה הייתה מעשירה ומלמדת. ידע רחב ועשיר בפרטים ועבודה משותפת נעימה בדרך לתמונה כוללת איכותית. תודה רבה על שיתוף פעולה וחתירה למצוינות, דיוק והשקעה."

סטודיו XSהפרויקט - דירה ברמת גןלאתר הסטודיו

 בתהליך נכון של תכנון ישנם שני שלבים. שלב רעיוני, עיצובי בעיקרו והוא נתון בידיו של האדריכל. שלב שני לתכנון, לא פחות חשוב, הוא תכנון לפני ביצוע והוא נתון בידיו של המבצע. התהליך שבו נפגשים שני תוצרי התכנון הללו, תוך שיתוף והפרייה הדדית, עד לקבלת המוצר המוגמר - הוא מהות העבודה של כל מעצב עם כל יצרן. בבונסאי יודעים לעשות את זה נכון. לקבל את הרעיון ההתחלתי ולהעלות אותו מדרגה תכנונית מבלי לפגוע במהותו. להפוך רעיון למוצר. שיתוף פעולה עם יצרן ברמה כזו, לאורך זמן, מביא לשיפור ביכולת התכנון שלך. מטבע הדברים, מתגלים קשיים בתהליך. האנשים של בונסאי, בגישה החיובית, העניינית והמקצועית שלהם מביאים אותי, תמיד, לחוף מבטחים."

סטודיו P2הפרויקט - הבית בזיכרון יעקבלאתר הסטודיו

 השבוע האחרון הסתיים בהפתעה חיובית ועל כך רציתי לומר תודה! תודה לבונסאי נגרות אדריכלית על שירות משובח. עמידה בזמנים, זריזות, יעילות ומקצועיות. ברקע של כל זה אנשים שהם נחמדים ואדיבים עם רצון ענק לעזור ולקדם את הדברים בצורה הכי טובה שאפשר לאורך כל התהליך. תודה לכם: שמוליק, שולמית, רותם ועודד. לעוד הרבה פרויקטים משותפים כאלה בעתיד."

יפעת שמרלינג עיצוב פניםהפרויקט - משרדי Re Solutionלאתר המעצבת

 עבודה עם בעל מקצוע טוב וקבלת תוצאה מרשימה ואיכותית, מתקבלת הודות לתקשורת טובה ולשיתוף פעולה צמוד ופורה לאורך כל שלבי הפרויקט, למתן פתרונות יצירתיים לבעיות ולהתמודדות עם אתגרים רבים מאחורי הקלעים. שמוליק והצוות המקצועי שלו: מנהלי הפרויקט, המתקינים והשרטטים, תמיד זמינים ומסורים, עם חיוך ואנרגיות חיוביות, מפשילים שרוולים ומוכנים לכל משימה ואתגר מתחילת הדרך לאורך שלבי התכנון."

YK architectsהפרויקט: MEDICA תל אביבלאתר הסטודיו

 לאחר שביצעתי כבר כמה וכמה פרויקטים עם בונסאי, אני יכולה להגיד שאין נגריה ברמה כזאת. מפעל לתפארת, שמאפשר סקאלה מאוד רחבה של אפשרויות וחומרים בשילוב עם הנגרות: מתכות, פורמייקות מתקדמות, זכוכית, פח, משרביות, הכל לפי הצורך ובמקום אחד, ותמיד בצירוף תכניות טובות לאישור לפני ביצוע. פשוט מקצוענים."

ציפי גילת | אדריכלית